Strona: Szkolenie z technik zarządzania projektami i pracy w zespole / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Szkolenie z technik zarządzania projektami i pracy w zespole

2022-11-09
, red.  K. Stępień
Oskar Tyniec prowadzący szkolenie

O wydarzeniu

W miniony czwartek członkowie koła SKNI "Kod" mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym technik zarządzania projektami i pracy w zespole! Szkolenie poprowadził Oskar Tyniec. Prowadzący w zrozumiały sposób wyjaśnił działanie jednej z najpopularniejszych technik zarządzania zwinnego - Scrum. Uczestnicy mieli również możliwość przekonać się, jak wygląda praca w zespole projektowym w praktyce.

Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w szkoleniu. Mamy nadzieję, że zdobyliście na nim wiedzę, którą wykorzystacie w przyszłości. Zapraszamy na następne szkolenia na Politechnice Rzeszowskiej.