Strona: Tegoroczny Piknik "Wiedzy" już za nami! / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Tegoroczny Piknik "Wiedzy" już za nami!

2022-11-03
Uczestnik wydarzenia na stanowisku SKNI KOD w okularach 3D

O wydarzeniu

W ubiegłą sobotę, członkowie Studenckiego Koła Naukowego Informatyków KOD brali udział w wydarzeniu, które przebiegło pod znakiem 200. rocznicy urodzin Ignacego Łukasiewicza. Inicjatywa współtworzona przez Wojewodę Podkarpackiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego miała miejsce w budynku Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, a także na placu przed nim.

Sprzęt na stanowisku

Naszym stanowiskiem chcieliśmy przenieść młodzież, która to stanowiła znaczną cześć uczestników kilka czy też kilkanaście lat wstecz za pomocą naszego sprzętu retro. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się nasza konsola Pegasus, na której to można było zagrać między innymi w Mario, a także stanowisko gdzie dzięki okularom i parze kontrolerów mogliście wskoczyć do wirtualnego świata i uprzykrzyć życie kaczkom latającym po niebie.

Podziękowanie

Dziękujemy za zainteresowanie naszym stanowiskiem, a jednocześnie czekamy na kolejne wydarzenia, aby się z wami spotkać.