Strona: Wydział otworzył drzwi dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Wydział otworzył drzwi dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

2017-03-31
fot. A. Surowiec

Dnia 30 marca br., podczas Dnia Otwartego PRz, Wydział Elektrotechniki i Informatyki odwiedziło wielu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z regionu.

Uczniowie mogli przekonać się, jak wyglądają sale wykładowe oraz porozmawiać z tymi, którzy kilka lat temu sami starali się o miejsce na studiach. Goście mogli na żywo zobaczyć laboratoria, w których prowadzone są zajęcia dla studentów.

Mieli również okazję do zadawania pytań dotyczących: wymagań, jakie należy spełniać, żeby dostać się na wybrany kierunek; egzaminów, interesowali się również działającymi na Wydziale kołami naukowymi.

Dziękujemy Wszystkim za odwiedzenie Wydziału i zapraszamy do studiowania na naszych kierunkach!