Strona: Wyniki Konkursu POSTER MASTER / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Wyniki Konkursu POSTER MASTER

2023-06-30
, red.  Mirosław Mazurek, Paweł Dymora
Laureaci konkursu z komitetem organizacyjnym.

W dniu 29 czerwca br. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu I Dyplomowej Sesji Plakatowej POSTER MASTER 2023 mającego na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji prac dyplomowych magisterskich w danym roku akademickim. Studenci Wydziału Elektrotechniki i Informatyki zaprezentowali postery prezentujące rezultaty swoich prac dyplomowych.

Komitet Naukowy Konkursu wyłonił laureatów:

• I miejsce zdobył inż. Kamil Łyczko, student kierunku  Informatyka,  za pracę pt. „Analiza wybranych protokołów w sieciach sensorowych z wykorzystaniem środowiska programistycznego R” przygotowaną pod kierunkiem dra inż. Mirosława Mazurka.
  • II miejsce zajął inż. Mateusz Motyka, student kierunku Elektronika i telekomunikacja za pracę pt. „Automatyczny system do pomiaru parametrów anten mikrofalowych”, której promotorem był dr inż. Wiesław Sabat.
  • III miejsce zajął inż. Jakub Kostrzewa, student kierunku Elektronika i telekomunikacja za pracę pt. „Koncepcja i realizacja badań warstwy fizycznej magistrali CAN w aspekcie propagacyjnym”, której promotorem był dr inż. Kazimierz Kamuda.
  • IV miejsce zajął inż. Dawid Zdański, student kierunku Elektronika i telekomunikacja za pracę pt. „Mobilna aplikacja do wyznaczania ustawienia urządzenia mobilnego względem wybranego układu współrzędnych”, której promotorem był dr inż. Kazimierz Kamuda.

Wszystkim nagrodzonym w Konkursie POSTER MASTER 2023 gratulujemy!

Partnerzy konkursu

Partnerami konkursu są: Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej oraz OPTeam.

Komitet Naukowy

1. dr hab. inż. Mariusz Korkosz, Prof. PRz.,
  2. dr hab. inż. Piotr Jankowski - Mihułowicz, Prof. PRz.,
  3. dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, Prof. PRz.,
  4. dr hab. inż. Mariusz Oszust, Prof. PRz.,
  5. dr hab. inż. Dominik Strzałka, Prof. PRz.,
  6. dr inż. Dariusz Sobczyński,
  7. dr inż. Mirosław Mazurek,
  8. dr inż. Witold Posiewała,
  9. Bolesław Pałac (członek Rady Gospodarczej WEiI - Biuro Inżynierii Elektrycznej),
  10. Michał Madera (członek Rady Gospodarczej WEiI- firma Softsystem Sp. z o. o.),
  11. Stanisław Sarzyński (członek Rady Gospodarczej WEiI - firma SAWEL),
  12. Bogusław Leniard (członek Rady Gospodarczej WEiI - firma ELTEAMET),
  13. Gabriel Buchała (członek Rady Gospodarczej WEiI - firma BURY).

Komitet Organizacyjny

1. dr inż. Mirosław Mazurek - Przewodniczący,