Strona: Konkurs Master 4 Science 2022 / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Plakat informujący o konkursie

Zgłoszenia do konkursu

Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze do 24.10.2022 na: link do strony zgłoszenia

Do Konkursu zgłoszona może zostać Praca Dyplomowa Magisterska, która:

1. została przygotowana w języku polskim lub angielskim,
  2. została obroniona przez studenta w okresie 01.10.2021 – 30.09.2022,
  3. i oceniona przez Promotora oraz Recenzenta na oceny bardzo dobre (5.0),
  4. temat pracy jest tożsamy z działalnością IEEE (np. informatyka, elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja,
    automatyka, inżynieria biomedyczna, geoinformatyka, kryptologia, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja).

Organizator Konkursu wyda Laureatom i Wyróżnionym nagrody:

• I miejsce: Dyplom oraz zegarek sportowy Garmin Vivoactive 4
  • Wyróżnienie I stopnia: Dyplom oraz dysk zewnętrzny ADATA HD710 PRO 4TB USB 3.2 Gen. 1
  • Wyróżnienie II stopnia: Dyplom oraz głośnik bezprzewodowy JBL GO 3
  • Wyróżnienie III stopnia: Dyplom

Pozostałe informacje

Partner Technologiczny firma Billon opublikuje Dyplomy dla Autora na platformie blockchain. W przypadku nagradzania bądź wyróżniania prac zespołowych, każdy Autor otrzyma odpowiednio nagrodę. Zwycięzcy dodatkowo otrzymują zaproszenie na Galę z okazji 50-lecia PS IEEE w dniu 09.12.2022. Na Gali wśród znakomitych gości polskiej nauki, uhonorujemy zwycięzców.

Organizatorzy i partnerzy konkursu

Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu czuwa Organizator 4 Science Institute Sp. z o.o. Patronem Konkursu
jest IEEE. Partnerem Biznesowym Konkursu jest firma Intel Corporation. Partner Techniczny firma Billon.