Strona: Zaproszenie do konkursu na artykuł naukowy / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Zaproszenie do konkursu na artykuł naukowy

2021-11-15

Informacje o konkursie

Zapraszamy do konkursu na innowacyjny artykuł naukowy, projekt, pt.: „Debiut naukowy 2022” – „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ a EUROPEJSKI ZIELONY ŁAD”
Dwunastą edycję projektu organizują: biura prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - Posła do Parlamentu Europejskiego, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Instytut Studiów Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu, Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym, w tym: w monografii, w czasopiśmie naukowym, lub w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej, oraz wystąpienie podczas międzynarodowej konferencji naukowej, przedstawiając recenzowane wystąpienie.

Termin nadesłania prac: 17 stycznia 2022 r.
Termin rozstrzygnięcia: 28 lutego 2022 r.

Link do regulaminu konkursu i karty zgłoszeniowej

Link do regulaminu konkursu i karty zgłoszeniowej (in English)

Link do listu zapraszającego do udziału w konferencji