Strona: Akcja promocyjno-rekrutacyjna organizacji IAESTE na Wydziale / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Akcja promocyjno-rekrutacyjna organizacji IAESTE na Wydziale

2018-03-15
, red.  Natalia Potok
Fot. W. Pondel

W dniu 14 marca br. na Wydziale odbyła się akcja promocyjno-rekrutacyjna organizacji IAESTE, działającej przy PRz.

IAESTE zajmuje się organizacją płatnych praktyk zagranicznych dla studentów uczelni technicznych na 6 kontynentach w ponad 80 krajach. Każdego roku na staże wyjeżdża ponad 300 polskich studentów. Dołączając do organizacji członkowie mogą wziąć udział w licznych projektach, warsztatach i rozwijać umiejętności miękkie.

IAESTE to przede wszystkim wspaniali ludzie. Sławomir Oczoś, student naszej uczelni o swojej praktyce w Kazachstanie: W zeszłym roku dzięki IAESTE miałem możliwość uczestnictwa w dziesięciotygodniowej praktyce zawodowej w największym mieście Kazachstanu- Ałmaty. Podczas tego stażu współpracowałem z ludźmi w branży kosmo technologicznej. Dzięki temu zdobyłem bardzo cenne doświadczenie zawodowe. Zwiedziłem niezwykłe miejsca, poznałem niezwykłą kulturę, a z ludźmi których spotkałem nadal utrzymuję kontakt. Polecam wszystkim skorzystanie z niesamowitych możliwości jakie daje IAESTE.

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjno-informacyjne, które odbędzie się 20 marca 2018 (wtorek) o godz. 18:00 w budynku P, sala P-15 oraz na nasz fanpage www.facebook.com/IAESTERzeszow .