Strona: Wydział Elektrotechniki i Informatyki / Strona: 5

21 Kwi

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Koło PRz - kurs i egzamin

21-04-2017 r.
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Koło Politechniki Rzeszowskiej organizuje dla studentów kurs i egzamin na uprawnienia SEP Grupy 1 na eksploatację "E" .
13 Kwi

Zaproszenie dla studentów WEiI na prezentację firmy Elektrobudowa S.A.

13-04-2017 r.
Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej, zaprasza studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki na prezentację firmy Elektrobudowa S.A.

03 Kwi

Konkurs o Nagrodę im. Witolda Lipskiego

03-04-2017 r.
Nagroda im. Witolda Lipskiego jest przyznawana młodym naukowcom za dorobek w dziedzinie informatyki.
31 Mar

Wydział otworzył drzwi dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

31-03-2017 r.
Dnia 30 marca br., podczas Dnia Otwartego PRz, Wydział Elektrotechniki i Informatyki odwiedziło wielu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z regionu.

29 Mar

Dni Otwarte dla szkół średnich na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

29-03-2017 r.
Program Dni Otwartych dla szkół średnich na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki
24 Mar

Dziekan utworzył Kapitułę Historii i Tradycji Wydziału

24-03-2017 r.
Dnia 22 marca br. odbyło się pierwsze posiedzenie Kapituły Historii i Tradycji Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

22 Mar

Dr inż. Tomasz Mączka wyróżniony w IX Ogólnopolskim Konkursie Prac...

22-03-2017 r.
Informacja o sukcesie naszego pracownika.
17 Mar

Umowa o współpracy z firmą Systemy Informatyczne Set(h) sp. z o. o.

17-03-2017 r.
16 marca br. Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej podpisał umowę o współpracy z firmą Systemy Informatyczne Set(h) sp. z o. o. z siedzibą w Woli Cichej.