Strona: Dr inż. Dariusz Klepacki Przewodniczącym Polskiego Oddziału IEEE EMC Society / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Dr inż. Dariusz Klepacki Przewodniczącym Polskiego Oddziału IEEE EMC Society

2018-02-22
Fot. K. Kamuda

Dr inż. Dariusz Klepacki z Katedry Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych został wybrany do pełnienia funkcji Przewodniczącego Polskiego Oddziału IEEE EMC Society (EMC 027) w kadencji 2018-2019.

IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) jest największą organizacją zawodową o charakterze globalnym (ponad 400 tys. członków na całym świecie). Posiada dualną strukturę: regionalną (podzieloną na regiony działania i sekcje krajowe) i tematyczną (podzieloną na towarzystwa i oddziały). Sekcja Polska jest obecnie jedną z 42 sekcji w Regionie 8, skupiającym sekcje Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. Obecnie Sekcję tworzy 20 oddziałów (Chapters), skupiającym ponad 1000 członków.

Gratulujemy!