Strona: Dziekanat Wydziału wyróżniony przez Studentów / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Dziekanat Wydziału wyróżniony przez Studentów

2018-06-11

Z przyjemnością informujemy, że dziekanat naszego Wydziału został oceniony przez Studentów jako „najlepiej działający dziekanat PRz”.

Wręczenie Diamentów Politechniki miało miejsce w dniu 8 czerwca br. Podczas gali zorganizowanej po raz drugi przez Samorząd Studencki uhonorowano m.in. władze, sponsorów oraz samorządowców.

Wieczorowe stroje, zwycięskie statuetki – to wszystko sprawiało, że uczestnicy mogli się poczuć wyjątkowo.

W kategorii „najlepiej działający dziekanat PRz” zwyciężył dziekanat Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Przyznana nagroda ma dla zespołu dziekanatu wyjątkową wartość. Cieszymy się, że studenci docenili naszą pracę. Nagroda ta jest dla nas również dodatkową motywacją do dalszej pracy.

Serdecznie dziękujemy Studentom za wyróżnienie!

Zespół dziekanatu WEiI

statuetka_dziekanat.jpg