Strona: Goście z Gruzji / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2019-05-09
, red.  dr S. Samolej
Fot. S. Samolej

W ostatnim okresie gościliśmy na Wydziale dwóch profesorów z Gruzji, którzy przyjechali do nas w ramach programu Erasmus+.

W dniach 6-10 maja br. przebywał na WEiI profesor Archil Elizbarashvili z Tbilisi State University, który poprowadził wykłady dotyczące zastosowania systemu Linux w sieciach komputerowych. Podczas wizyty profesor spotkał się z prorektorem ds. współpracy międzynarodowej, prof. dr. hab. Grzegorzem Ostaszem i przedstawił charakterystykę macierzystej uczelni.

Natomiast w dniach 25-29 marca br. gościem Wydziału był profesor Teimuraz Tsabadze z Georgian Technical University. Profesor wygłosił cykl wykładów dotyczących teorii zbiorów rozmytych oraz zapoznał się z organizacją pracy i strukturą Politechniki Rzeszowskiej oraz ofertą naszej uczelni dla studentów i pracowników z zagranicy.