Strona: IAESTE CaseWeek 2019 / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

IAESTE CaseWeek 2019

2019-03-12
, red.  A. Wanat
Fot. A. Wanat

Dnia 12 marca br. na Wydziale odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące warsztatów IAESTE CaseWeek 2019, które rozpoczną się 1 kwietnia br. na terenie Politechniki Rzeszowskiej.

Organizatorzy starali się zachęcić studentów kawą, przekąskami oraz konkursem z nagrodami, jednak największe zainteresowanie wzbudziła sama oferta warsztatów, która w tym roku jest w szczególności zwrócona dla studentów naszego Wydziału.

Jeśli nie udało Wam się spotkać z organizatorami, a jesteście zaciekawieni, zapraszamy na stronę www.caseweek.iaeste.pl, gdzie odbywa się rejestracja oraz do zakładki Aktualności.

IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) to stowarzyszenie działające już 70 lat. Organizacja została założona w 1948 roku w londyńskim Imperial College w celu integracji i promowania międzynarodowego zrozumienia po II Wojnie Światowej.

Od początku swojego istnienia IAESTE zorganizowało wymiany dla 350 000 studentów, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju młodych inżynierów i naukowców. IAESTE to organizacja non profit, a wszyscy jej członkowie pracują na zasadzie wolontariatu.

Przez 70 lat organizacja rozrosła się do potężnych rozmiarów zasilając swoje szeregi członkami z ponad 85 krajów oraz nawiązując współpracę z ponad 5000 firmami i instytucjami.

Powrót do listy aktualności