Strona: Immatrykulacja studentów studiów II stopnia / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Immatrykulacja studentów studiów II stopnia

2018-02-26
Fot. A. Szlachta

Dnia 23 lutego br. miała miejsce uroczysta immatrykulacja osób przyjętych na pierwszy rok studiów stacjonarnych drugiego stopnia kierunków: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka oraz informatyka.

Podczas uroczystości wręczone zostały akty immatrykulacji, a immatrykulowani złożyli ślubowanie, po którym oficjalnie zostali przyjęci w poczet studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Ogółem od semestru letniego roku akademickiego 2017/2018 rozpocznie kształcenie 195 studentów, którzy będą kształcić się przez trzy semestry, kontynuując naukę po studiach inżynierskich pierwszego stopnia.