Strona: Kolejny sukces Rzeszowskiej Grupy IT / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Kolejny sukces Rzeszowskiej Grupy IT

2019-05-08
Fot. Karolina Hubacz

Dnia 4 maja br. odbyły się kolejne robotyczne zawody w Polsce – tym razem studenci Koła Naukowego Elektroniki i Technologii Informacyjnych pojechali do Krasiejowa na III międzynarodowe zawody Jurabot 2019. Uczestnicy mogli rywalizować w popularnych kategoriach takich jak Line Follower czy Sumo. Nasi studenci uczestniczyli w eliminacjach w kategoriach Lego Sumo, Line Follower, Lego Line Follower czy Line Follower Drag.

Po zaciętych walkach na arenie studenci RzIT wracają z dwoma złotymi medalami!

I miejsce w kategorii Line Follower oraz I miejsce w kategorii Line Follower Drag zajął Marcin Hubacz, student kierunku informatyka naszego Wydziału.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i cieszymy się z każdych Waszych wyników. Kolejne zawody uczą czegoś nowego
i mamy nadzieję, że podczas następnych wydarzeń będzie równie wspaniale.

Gratulacje!