Strona: KN Something About IT Security na Dniach Otwartych Zespołu Szkół w Lubaczowie / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

KN Something About IT Security na Dniach Otwartych Zespołu Szkół w Lubaczowie

2018-04-27
, red.  inż. Alicja Gerka, dr inż. Paweł Dymora
Fot. inz. A. Gerka

Dnia 25 kwietnia br. przedstawicielki Politechniki Rzeszowskiej z Koła Naukowego Something About IT Security wzięły udział w Dniach Otwartych Zespołu Szkół w Lubaczowie.

Studentki ostatniego roku studiów kierunku informatyka zaprezentowały ofertę edukacyjną uczelni na specjalnie przygotowanym stoisku, na którym uczniowie techników, liceum i gimnazjów mogli m.in. poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny bezpieczeństwa IT, zobaczyć robota z klocków Lego czy spróbować swoich sił rozwiązując zagadki kryptologiczne.

Młodzież miała okazję by dowiedzieć się jak wyglądają studia na Politechnice oraz uzyskać cenne rady dotyczące podejmowania decyzji związanej z wyborem kierunku studiów.