Strona: Rektor nagrodził studentów / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Rektor nagrodził studentów

2019-06-14
Fot. B. Motyka

Dnia 13 czerwca prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej wraz z dr. hab. inż. Grzegorzem Masłowskim, prof. PRz, prorektorem ds. kształcenia uroczyście wręczyli listy gratulacyjne studentom aktywnie uczestniczącym w życiu akademickim.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczestnicy sympozjów, przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy imprez studenckich, osoby zaangażowane w działalność samorządu studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych oraz organizatorzy życia sportowego na uczelni.

Na wniosek dziekanów, opiekunów kół naukowych, przewodniczącego KU AZS, samorządu studenckiego wyróżniono 87 studentów, w gronie których znaleźli się również przedstawiciele Wydziału Elektrotechniki i Informatyki:

• Marcin Hubacz,
  • Michał Indyk,