Strona: Nagrody Rektora dla studentów WEiI / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Nagrody Rektora dla studentów WEiI

2018-06-21
Fot. B. Motyka

W dniu 19 czerwca br. odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Rektora dla studentów Politechniki Rzeszowskiej. Doceniono ich zaangażowanie w życie uczelni podczas mijającego roku akademickiego 2017/2018.

Listy gratulacyjne studentom aktywnie uczestniczącym w życiu akademickim wręczali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej wraz z dr. hab. inż. Grzegorzem Masłowskim, prof. PRz, prorektorem ds. kształcenia

Wśród wyróżnionych znaleźli się również studenci Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, którzy angażowali się w działalność samorządu studenckiego, brali udział w organizacji imprez studenckich czy aktywnie działali w kołach naukowych rozwijając swoje zainteresowania i promując Politechnikę Rzeszowską poprzez udział w różnych pokazach oraz konkursach.

Na wniosek dziekanów, opiekunów kół naukowych oraz samorządu studenckiego, wyróżniono 8 studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki. W gronie nagrodzonych znaleźli się:

• Mariola Hajduk,
  • Katarzyna Jóźwiak,