Strona: Pierwsze spotkanie z cyklu Xamarin.Forms - szybka recepta na aplikacje. / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Pierwsze spotkanie z cyklu Xamarin.Forms - szybka recepta na aplikacje.

2017-11-30
, red.  RF

Dnia 27 listopada 2017 r. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Xamarin.Forms - szybka recepta na aplikacje.

Xamarin.Forms to kurs tworzenia aplikacji mobilnych realizowany w ramach współpracy Studenckiego Koła Naukowego Informatyków KOD & Rzeszowska Grupa.NET z programem Asseco 3P. Prowadzący warsztaty są członkami SKNI KOD, a wśród nich Jakub Szatkowski - partner Asseco 3P działający na PXamarin.Forms - szybka recepta na aplikacje. olitechhnice Rzeszowskiej.

Na pierwszych zajęciach studenci oswoili się ze środowiskiem Visual Studio, poznali podstawy technologii Xamarin i rozpoczęli tworzenie swojej pierwszej aplikacji korzystając z tej platformy. Na koniec wydarzenia każdy z uczestników otrzymał gift pack od Asseco, ponadto wszyscy mogli wziąć udział w konkursie, w którym została rozlosowana nagroda specjalna - smartband. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród studentów WEiI.

Kolejne zajęcia z cyklu już 4 grudnia o godzinie 18:00 w sali A61 - zapraszamy do czynnego udziału wydarzeniu.

A. Gerka, P. Dymora