Strona: Program "Nowe technologie dla dziewczyn" / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Program "Nowe technologie dla dziewczyn"

2023-05-12

Program „Nowe technologie dla dzieczyn”

Uprzejmie informujemy o możliwości aplikowania o stypendia w ramach dziewiątej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel. Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2023/2024,
każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Informacje o programie

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem.
Chcemy pomóc utalentowanym studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce. Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto). Zaprosimy je również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Termin aplikowania

Aplikować można do 30 czerwca br.

Szczegółowe informacje

Więcej informacji: www.stypendiadladziewczyn.pl

1200x1200-stypendia-2023-od-technologii_1.png

Powrót do listy aktualności