Strona: Rekrutacja do Koła Naukowego Something About IT Security / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Rekrutacja do Koła Naukowego Something About IT Security

2017-11-30
, red.  RF
A. Gerka

Dnia 28 listopada br. odbyło się spotkanie rekrutacyjne Koła Naukowego Something About IT Security, którego opiekunem jest dr inż. Mariusz Nycz pracownik Zakładu Systemów Złożonych.

Podczas wydarzenia członkowie KN SaS_IT opowiedzieli o swojej dotychczasowej działalności i planach na przyszłość tj. rok ak. 2017/2018 oraz zaprezentowali niektóre ze swych projektów. Studenci mieli także okazję wysłuchania prelekcji gości specjalnych - założycieli koła, którzy opowiadali o pracy w dziedzinie bezpieczeństwa systemów i sieci oraz o zintegrowanej platformie bezpieczeństwa nowej generacji - FortiGate.

Dzięki patronatowi i współpracy z Asseco 3P na koniec spotkania został zrealizowany konkurs, w którym do wygrania były firmowe gadżety.

A. Gerka, P. Dymora