Aktualności

TECHbreakFast 2019

09-06-2019 r.
, red. A. Gerka, P. Dymora

4 czerwca b.r. na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz odbyła się druga już edycja TECHbreakFast. Wydarzenie organizowane przez firmę Asseco przyciągnęło wielu studentów informatyki i nie tylko.

Uczestnicy mieli szansę na zdobycie praktycznej wiedzy od ekspertów największej polskiej firmy IT. Wśród poruszonych przez prelegentów tematów znalazły się: konteneryzacja, architektura aplikacji, automatyzacja testów oraz rozwój kariery.

Podczas pierwszej prelekcji odpowiedziano na pytanie w jaki sposób Docker staje się rozwiązaniem problemów związanych z koniecznością uruchamiania wielu współpracujących modułów w środowisku developerskim. Następnie dwóch specjalistów z Asseco przedstawiło metody tunningu testów automatycznych. Z ostatniego wystąpienia uczestnicy dowiedzieli się z jakich narzędzi warto korzystać budując swoje portfolio.

Podczas wydarzenia, studenci mieli także okazję porozmawiać na temat ofert stażowych i pracy w Asseco Poland. Na koniec wydarzenia odbył się konkurs, ponadto każdy z uczestników otrzymał drobny upominek w postaci firmowych gadżetów.

Powrót do listy aktualności