Strona: V edycja Międzynarodowych Zawodów Robotów ROBO~motion / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

V edycja Międzynarodowych Zawodów Robotów ROBO~motion

2018-05-09
, red.  rf

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Zawodach Robotów ROBO~motion, które odbędą się już 19 maja br. (sobota) w bud. V Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 12.

To już piąta edycja tego wydarzenia. Organizatorem jest Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO działające w Katedrze Informatyki i Automatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

W zwodach udział biorą głównie studenci, którzy rozwijają swoje umiejętności w kołach naukowych. Duża grupę stanowią również uczestnicy ze szkół średnich oraz absolwenci.

Walki robotów sumo, przejazdy wyścigowych robotów podążających po linii czy niekonwencjonalne konstrukcje w kategorii Freestyle – między innymi takie atrakcje będzie można zobaczyć podczas zawodów.

Zawody odbywają się w dwunastu różnych konkurencjach m. in.:

robo_k.png

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Program zawodów.