Strona: VII Olimpiada Informatyczna Regionalnej Akademii Oracle / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

VII Olimpiada Informatyczna Regionalnej Akademii Oracle

2018-06-09
, red.  P. Dymora
Fot. M.Totoń

W dniu 8 czerwca br. w Zakładzie Systemów Złożonych odbyła się VII Olimpiada Informatyczna Regionalnej Akademii Oracle. Udział w Olimpiadzie wzięli uczestnicy trwającego w roku akademickim 2017/2018 programu "Regionalnej Akademii Oracle" oraz uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego.

Olimpiada składała się z dwóch etapów, pierwszego o charakterze pisemnym i drugiego – praktycznego. Do drugiego etapu przeszło 4 najlepszych uczestników. Zdobywcą pierwszego miejsca w Olimpiadzie został Kajetan TADRA z Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Drugie i trzecie miejsca zajęli odpowiednio: Patryk ZAMORSKI oraz Tomasz KISIEL z Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.

Na laureatów czekały cenne nagrody ufundowane przez Rektora PRz oraz Dziekana WEiI. Nagrody oraz dyplomy laureatom wręczyli: dr inż. Paweł Dymora Koordynator Regionalnej Akademii Oracle/członek Komitetu Głównego Olimpiady oraz dr inż. Mirosław Mazurek - członek Komitetu Głównego Olimpiady.

W przerwie pomiędzy kolejnymi etapami Olimpiady mgr inż. Bartosz Kowal z Zakładu Systemów Złożonych wygłosił referat dotyczący bezprzewodowych sieci sensorowych.

Laureatom gratulujemy!

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach wydarzenia.