Strona: Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2016/2017 dla studentów pierwszego roku / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2016-10-05

W dniu 30.09.2016 r. odbyła się uroczysta wydziałowa inauguracja dla studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2016/2017.

Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki prof. dr. hab. inż. Kazimierz Buczek wraz z Prodziekanami ds. Kształcenia dr inż. Anną Szlachtą i dr. inż. Witoldem Posiewałą oraz przedstawicielami Samorządu Studenckiego przywitali nowych studentów.

W obecności Dziekana studenci złożyli ślubowanie i otrzymali akty immatrykulacji będące symbolem przyjęcia w poczet społeczności akademickiej.

Wszystkim gratulujemy i życzymy samych sukcesów!