Strona: XXII Międzynarodowe Seminarium Metrologów MSM’2018 / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

XXII Międzynarodowe Seminarium Metrologów MSM’2018

2018-09-20
, red.  dr inż. Anna Szlachta
Fot. B. Motyka

W dniu 17 września 2018 r. w Sali Rady Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej JM Rektor prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski uroczyście otworzył XXII Międzynarodowe Seminarium Metrologów MSM’2018, „Metody i Technika Przetwarzania Sygnałów w Pomiarach Fizycznych”. Biorą w nim udział pracownicy naukowo-dydaktyczni z  krajowych i zagranicznych uczelni oraz firmy związane z elektrotechniką, metrologią i techniką pomiarową.

Głównym organizatorem konferencji jest Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z Katedrą Technologii Informacyjno – Pomiarowych Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska.

Obrady potrwają do czwartku, 20 września br. w Hotelu Arłamów.

Patronat honorowy nad konferencją sprawują: Polskie Towarzystwo Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej PTETiS, Stowarzyszenie Elektryków Polskich – Oddział w Rzeszowie oraz rektor Politechniki Rzeszowskiej.