Strona: Zapraszamy do udziału w Konkursie Młodych Mistrzów / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Zapraszamy do udziału w Konkursie Młodych Mistrzów

2019-06-20

Zapraszamy studentów i pracowników do udziału w ogólnopolskim międzyuczelnianym Konkursie Młodych Mistrzów.

Przebieg Konkursu:
I etap – uczestnicy do dnia 24 czerwca 2019 r. nadsyłają 10-minutowe prezentacje (PowerPoint, PDF) oraz dwustronicowy opis tekstowy.

Na tej podstawie w ciągu 20 dni Jury wybierze finalistów, którzy następnie zostaną zaproszeni do nieodpłatnego udziału w Forum. Prace zakwalifikowane do finału będą opublikowane na stronie Forum oraz w drukowanych materiałach konferencyjnych.

Autorzy prac, które zostaną zakwalifikowanie do konkursu, są zapraszani do udziału w Forum Teleinformatyki – 27 września 2019 r. - (a przede wszystkim w Sesji Młodych Mistrzów) na koszt organizatorów.

Konkurs Młodych Mistrzów jest przeznaczony dla osób prezentujących własne koncepcje informatyczne, własne programy lub praktyczne zastosowania w przemyśle informatycznym. Mile widziane są zgłoszenia pasjonatów informatyki z kierunków nieinformatycznych, na przykład członków kół naukowych, szczególnie gdy dotyczą one konkretnych zastosowań informatyki w różnych dziedzinach życia. Przedstawiane prace mogą (ale nie muszą) być efektem prac dyplomowych, niekoniecznie już zakończonych. Prace mogą być zespołowe.Tematy wiodące konkursu, którymi są ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa i cyfrowa modernizacja Polski, są traktowane bardzo szeroko i stanowią raczej sugestię dla uczestników.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu można znaleźć na stronie: http://forumti.pl/?page_id=309.