Strona: Zapraszamy do udziału w programie MOSTECH / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Zapraszamy do udziału w programie MOSTECH

2017-11-06
, red.  RF

Zapraszamy do udziału w programie MOSTECH

Studenci III roku studiów pierwszego stopnia oraz studenci studiów drugiego stopnia (sem. 1 lub 2)

Zgodnie z założeniami „Porozumienia polskich uczelni technicznych w sprawie systemu mobilności studentów MOSTECH” istnieje możliwość wzięcia udziału w krajowej wymianie studentów w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018. Student zgłaszający się do udziału w programie  może wybrać jedną z 25 uczelni technicznych w kraju, w której zamierza odbyć część studiów.

Podczas wyjazdu realizować można pełny program danego semestru tej uczelni lub program indywidualny, który musi zostać wcześniej zaakceptowany przez dziekana macierzystego wydziału.
Student wyjeżdżający nie traci praw do stypendiów (socjalnych, naukowych itd.) nadanych przez własną uczelnię.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych: http://www.kaut.agh.edu.pl/mostech/wolne-miejsca/

Termin składania wniosków w dziekanacie upływa dnia 15 listopada 2017 r.

Zachęcamy do udziału w programie MOSTECH.