Strona: Zapraszamy na konferencję Something About IT Security / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Zapraszamy na konferencję Something About IT Security

2019-05-19
, red.  dr M. Nycz

Zapraszamy na konferencje Something About IT Security organizowaną przez Zakład Systemów Złożonych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Koło Naukowe Something About IT Security.

Konferencja odbędzie się 22 maja 2019 r. w auli A-61 im. Docenta Romana Niedzielskiego Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej (budynek A).

Założeniem konferencji jest zaprezentowanie wyników prac badawczych realizowanych przez reprezentantów polskich uczelni oraz przedstawienie najnowszych trendów dotyczących cyberbezpieczeństwa przez ekspertów z branży informatycznej. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa: aplikacji, informacji, systemów informatycznych i sieci komputerowych oraz zwiększanie świadomości społecznej dotyczącej zagrożeń cybernetycznych.

Informację o konferencji dostępne są na stronie: https://konf.sasit.prz.edu.pl.

W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu:

dr inż. Mariusz Nycz: mnycz@prz.edu.pl

dr inż. Mirosław Mazurek: mirekmaz@prz.edu.pl

mgr inż. Alicja Gerka: a.gerka@prz.edu.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.