Strona: EUROELEKTRA - olimpiada wiedzy elektrycznej i elektronicznej / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

EUROELEKTRA - olimpiada wiedzy elektrycznej i elektronicznej

2018-01-03

W dniu 8 stycznia 2018 r. na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz odbędą się XX regionalne zawody II stopnia z wiedzy elektrycznej i elektronicznej, organizowane jako Olimpiada EUROELEKTRA przez Zespół Szkół Energetycznych im. gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich pod patronatem Profesora Kazimierza Buczka, Dziekana Wydziału Elektrotechniki i Informatyki PRz oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Do zawodów zgłoszonych zostało kiludziesięciu najlepszych uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych regionu. W czasie inauguracji XX Olimpiady EUROELEKTRA w sali Rady Wydziału zostaną wygłoszone okolicznościowe przemówienia oraz wykład Profesora Mariana Wysockiego. Na Wydziale Olimiadę przygotowali: dr inż. Dominik Strzałka - Prodziekan ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką , dr inż. Paweł Dymora - Pełnomocnik Dziekana WEiI ds. Promocji i Kontaktów ze Szkołami Ponadgimnazjalnymi.

Program zawodów (plakat olimpiady)