Strona: Najnowszy numer czasopisma Zeszytów Naukowych PRz, Elektrotechnika / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Najnowszy numer czasopisma Zeszytów Naukowych PRz, Elektrotechnika

2023-03-17
, red.  Dominik Strzałka
Okładka Najnowszego numeru czasopisma Zeszytów Naukowych Politechniki Rzeszowskiej, Elektrotechnika

W najnowszym numerze (vol. 28, 2022) Zeszytów Naukowych Politechniki Rzeszowskiej, Elektrotechnika można zapoznać się z siedmioma nowymi artykułami naukowymi poświęconymi szeroko rozumianej inżynierii elektrycznej.

Bezpośredni dostęp do artykułów

Link do artykułów

Lista publikacji wraz z autorami:

Pozostałe informacje

Jednocześnie informujemy, że jest to już ostatni numer Zeszytów Naukowych Politechniki Rzeszowskiej, Elektrotechnika. Od roku 2023 Zeszyty zmieniły nazwę na Advances in IT and Electrical Engineering. Gorąco zachęcamy Państwa do publikowania swoich prac naukowych w naszym nowym wydziałowym czasopiśmie.