Strona: Prezentacja projektów inżynierskich w Katedrze Metrologii i Systemów Diagnostycznych / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2023-01-26
, red.  Anna Szlachta
Studenci kierunku elektronika i telekomunikacja podczas prezentacji swoich projektów inżynierskich w Katedrze Metrologii i Systemów inżynierskich.

Projekty inżynierskie

Do planów studiów od cyklu kształcenia z 2019/2020 wprowadzono zamiast pracy dyplomowej inżynierskiej realizację projektu inżynierskiego. W związku z  tym, w bieżącym roku akademickim na naszym wydziale po raz pierwszy nie ma obron prac dyplomowych inżynierskich. Obecnie we wszystkich jednostkach naszego Wydziału trwają prezentacje przygotowywanych przez dwa semestry projektów inżynierskich.

Egzamin inżynierski

Studenci siódmego semestru studiów pierwszego stopnia naszego wydziału, będą kończyli swoje kształcenie bez obrony pracy dyplomowej, a ostatnim etapem ich kształcenia będzie egzamin inżynierski. Pierwszy termin egzaminu inżynierskiego już 2 lutego 2023 roku. Wszystkim studentom siódmego semestru studiów stacjonarnych życzymy powodzenia!