Podstrona: Rozstrzygnięcie konkursu prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2021 / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Rozstrzygnięcie konkursu prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2021

01-06-2021

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięto konkurs organizowany we współpracy z Polską Sekcją IEEE na najlepszą pracę dyplomową na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Do konkursu zgłoszono 7 prac inżynierskich.Prace były oceniane przez 6 członków Komisji Konkursowej składającej się z przedstawicieli Wydziału oraz sponsorów (firmy: Qwed). Wszyscy członkowie Komisji zgodnie stwierdzili, że poziom prac był bardzo wysoki.
Ostateczne wyniki są następujące:

  • Nagroda I -  Marcin Goral za pracę „Dydaktyczny model robotycznego systemu parkingowego opartego o technikę RFID” (promotor - dr inż. Bartosz Pawłowicz)
  • Wyróżnienie – Łukasz Urbański za pracę „Aplikacja do nauki języka angielskiego z wykorzystaniem technologii PWA” (promotor – dr inż. Adam Mazurkiewicz)

Dodatkowo, firma Qwed przyznała wyróżnienie (bon o wartości 200 zł do sklepu Komputronik  oraz akademicką 6-miesięczną licencję  na oprogramowanie QuickWave) za ciekawą pracę o tematyce zgodnej z obszarami badań i rozwoju firmy QWED Sp. z o.o. dla Pani Magdaleny Kochman za pracę „Klasyfikacja danych medycznych za pomocą sieci głębokiego uczenia w języku Python” (promotor - dr hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz)

Zwycięzcom i ich promotorom gratulujemy.

plik.jpgqwed.pngbillion.jpg

Link do ogłoszenia o rozstrzygnięciu konkursu.

Powrót do listy aktualności