Strona: Stopień doktora habilitowanego dla Dominika Strzałki / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Stopień doktora habilitowanego dla Dominika Strzałki

2021-07-15
, red.  Waldemar Pondel
fot. D. Strzałka

Informacja o osiągnięciu naszego pracownika

W dniu 13 lipca 2021 r. Rada Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie im. Jarosława Dąbrowskiego, nadała dr inż. Dominikowi Strzałce stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja.

Recenzentami w postępowaniu byli:

• Prof. dr hab. inż. Henryk Krawczyk z Politechniki Gdańskiej,
  • Dr hab. inż. Arkadiusz Orłowski, prof. SGGW, ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego,
  • Prof. dr hab. inż. Tomasz Szmuc z Akademii Górniczo Hutniczej.

Podstawą do nadania tego stopnia było osiągniecie naukowe pt. Analiza uwarunkowań termodynamicznych oraz wpływu przestrzenno-czasowych zależności dalekosiężnych na przetwarzanie w systemach komputerowych.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.