Strona: Studenci naszego wydziału w Załodze Świętego Mikołaja / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Studenci naszego wydziału w Załodze Świętego Mikołaja

2021-11-22
Studenci Wydziału Elektrotechniki i Informatyki zaangażowani w akcję "Odbierz list i zostań Mikołajem dla rodzin zastępczych".

Informacje o działalności naszych studentów

Jest nam niezmiernie miło poinformować o tym, że studenci z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki: Karol Karpiński (pierwszy roku studiów magisterskich na kierunku Elektronika i telekomunikacja) oraz Bartłomiej Kłak, Grzegorz Janocha, Michał Łatak, Katarzyna Krzanowska, Przemysław Zbyrad, Szymon Cyran, Aleksandra Barszcz, Maciej Moskal, Marcin Malec, Weronika Bigas, Patryk Całka (czwarty roku studiów inżynierskich na kierunku Energetyka) dołączyli do Załogi Świętego Mikołaja w ramach II edycji akcji „Odbierz list i zostań Mikołajem dla rodzin zastępczych”.

Więcej informacji o akcji

Akcja organizowana jest przez Podkarpackie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego. Studenci przygotowali wspaniałe paczki z wymarzonymi przez dzieci prezentami, wśród których znalazły się między innymi klawiatura mechaniczna, mysz z podkładką oraz słuchawki gamingowe. Więcej informacji o akcji możecie przeczytać na link do dalszych informacji

Powrót do listy aktualności