Strona: Wyróżnienie projektu koła studenckiego SKNI "Kod" / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Wyróżnienie projektu koła studenckiego SKNI "Kod"

2023-01-20
Członkowie Koła odbierający nagrodę

O wydarzeniu

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że jeden z projektów koła SKNI "Kod" został wyróżniony w globalnej edycji NASA Space Apps Challenge. Projekt o którym mowa to lekkie i wielofunkcyjne urządzenie, które zostało stworzone za pomocą druku 3D, zapewnił sobie miejsce w globalnej edycji konkursu, wygrywając w październiku hackathon PCI. Zespół projektowy w składzie: Oskar Tyniec, Jakub Przystasz, Arkadiusz Albiniak oraz Mateusz Fesz, znalazł się wśród 80 najlepszych zespołów na świecie. Warto dodać, że zespołów projektowych było ponad 5000!

Podziękowanie

Cieszymy się, że nasze koło zostało docenione w tak prestiżowym konkursie i gratulujemy wszystkim osobom, które włożyły swoją pracę oraz czas w realizację projektu.