Strona: Zaproszenie do udziału w projekcie "Elektronika dla branży automotive" / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Zaproszenie do udziału w projekcie "Elektronika dla branży automotive"

2018-01-25

Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do udziału w projekcie:

Elektronika dla branży automotive

Projekt realizowany w ścisłej współpracy z firmą Bury Mielec

W ramach projektu oferujemy:

• Płatny program stażowy (3 miesiące)
  • Certyfikowane szkolenia i zajęcia warsztatowe m.in. uprawnienia SEP, MSA, MS Project, Labview, Altium Designer, FMEA, IPC, APQP, PPAP, PFMEA, FTA, Six SIGMA, Autosar, FlowTherm
  • Zadania praktyczne realizowane w formie projektowej
  • Dodatkowe zajęcia realizowane wspólnie z pracodawcami
  • Wizyty studyjne

Warunkiem uczestniczenia w projekcie jest podjęcie studiów stacjonarnych drugiego stopnia na kierunku: elektronika i telekomunikacja (3 semestry)

Rekrutacja drogą elektroniczną trwa do 9 lutego 2018 r.

Liczba miejsc ograniczona: 40

Link do strony rekrutacyjnej: rekrutacja.prz.edu.pl

Po zakończeniu projektu dla co najmniej 30% absolwentów kierunku przewidywane jest zatrudnienie przez co najmniej 6 miesięcy w przedsiębiorstwach z branży motoryzacyjnej.

Szczegółowe informacje o projekcie