Strona: Zaproszenie na bezpłatną konferencję Advanced Analytics and Data Science / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Zaproszenie na bezpłatną konferencję Advanced Analytics and Data Science

2021-09-07

Informacje o konferencji

Udział w konferencji jest okazją do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń w międzynarodowym gronie ekspertów, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, oraz praktyków, którzy wykorzystują narzędzia zaawansowanej analityki w biznesie.
W tym roku wśród prelegentów znajdą się między innymi dr James Cochran z Uniwersytetu w Alabamiedr Tomasz Burzykowski z belgijskiego Uniwersytetu w Hasselt oraz dr Przemysław Szufel z Uniwersytetu Ryersona w Toronto. Konferencja jest skierowana zarówno do studentów i dydaktyków, jak i do naukowców oraz doktorantów.