Strona: Wydział Elektrotechniki i Informatyki / Strona: 54

30 Lis

Rektor wręczył nagrody nauczycielom akademickim Wydziału

30-11-2017 r.
Rektor wręczył nauczycielom akademickim nagrody za uzyskane stopnie i tytuły naukowe, osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne

Rekrutacja do Koła Naukowego Something About IT Security

30-11-2017 r.
Dnia 28 listopada br. odbyło się spotkanie rekrutacyjne Koła Naukowego Something About IT Security.

30 Lis

Pierwsze spotkanie z cyklu Xamarin.Forms - szybka recepta na aplikacje.

30-11-2017 r.
Xamarin.Forms to kurs tworzenia aplikacji mobilnych realizowany w ramach współpracy Studenckiego Koła Naukowego Informatyków KOD & Rzeszowska Grupa.NET z programem Asseco 3P.
29 Lis

Na Wydziale powstała galeria osób zasłużonych

29-11-2017 r.
Dzisiaj miała miejsce uroczystość poświęcona pamięci wybitnych, zasłużonych osób, które swoją działalnością wywarły trwały ślad w historii Wydziału Elektrotechniki i Informatyki

24 Lis

Profesor Leszek Trybus Doktorem Honoris Causa Politechniki Rzeszowskiej

24-11-2017 r.
Dnia 24 listopada br. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomu Doktora Honoris Causa Politechniki Rzeszowskiej Profesorowi Leszkowi Trybusowi.
21 Lis

Zaproszenie na uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej i portretów...

21-11-2017 r.
Dziekan Wydziału oraz Kapituła ds. Historii i Tradycji Wydziału zapraszają na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej oraz portretów poświęconych pamięci OSÓB ZASŁUŻONYCH dla WEiI PRz.

17 Lis

Targi „Od talentu do innowacji”

17-11-2017 r.
Targi „Od talentu do innowacji” połączone z otwarciem Laboratorium VR G2A oraz posiedzeniem Rady Gospodarczej WEiI